Antalya Turu Yarım Gün

Tur Hakkında

Antalya’yı ve doğal güzelliklerini keşfetmek için harika bir fırsat olan Yarım Günlük Antalya Şehir Turu Düden Şelalesi ile başlar.

Karstik bir kaynak olan Düden Şelalesi, Akdeniz’in en büyük ve Türkiye’nin en ünlü Şelalesi’dir. Düden Parkı, farklı bitki örtüsü ve 25 metrelik Şelaleleri ile yerli ve yabancı ziyaretçilerin beğenisini kazanmaktadır. Şelale’nin altından 40 metrelik uzayan yol mağaraya gider ve ziyaretçilere diğer taraftan şelaleyi seyretme imkânı vermektedir.

Akdeniz’in incisi, tarihin en eski yerleşim alanlarından biri olan Antalya’yı tanımak için son durağımız olan Kaleiçi semtini ziyaret ediyoruz. Eski Arnavut kaldırımlı yollarda tarihe tanıklık etmiş cumbalı evlerin bulunduğu sokaklar rehberlerimiz anlatımları ile farklı bir güzellik kazanacak. Eski Roma surlarının arasında Roma İmparatoru Hadrian adına yapılan Üç Kapılar, Antalya’nın simgesi Yivli Minare ve tarihi Arnavut kaldırımlı dar sokaklar gezeceğimiz yerler arasındadır. Kaleiçi yürüyüşümüz Cumhuriyet Meydanında son bulacaktır.

 
 
Tur Detayları
Hareket
 
10:00
Dönüş
 
15:00
Özel Tur
(1-2 Kişi)
200 €
Özel Tur
(3-5 Kişi)
225 €
Özel Tur
(6-8 Kişi)
40 € Kişi Başı

Dahil Olan Hizmetler
  • Ulaşım
  • Örenyeri Girişleri
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  •